Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 07.10.2019, 11:33
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Do tego doprowadzilismy:

https://gol24.pl/cala-polska-smieje-...m-poznan-wideo
Rozumiem, że śmiejemy się z pressingu Lecha?

To było jeszcze przy stanie 0-0, tak przypomnę, w momencie w którym to Lech powinien atakować.

Jeśli już coś było zatrważające to nasze reakcje po 0-2, jest też w sieci urywek naszego pressingu na własnej połowie.
Stolarczyk powinien przeanalizować mecz klatka po klatce, bo każde jedno zachowanie, zagranie z czegoś wynika.

Jak nie zaczniemy w końcu wyciągać wnioskow to będzie słabo.
Odpowiedz cytując