leszekpw napisał(a):

Rozumiem, że śmiejemy się z pressingu Lecha?
To było jeszcze przy stanie 0-0, tak przypomnę, w momencie w którym to Lech powinien atakować.
Jeśli już coś było zatrważające to nasze reakcje po 0-2, jest też w sieci urywek naszego pressingu na własnej połowie.
Stolarczyk powinien przeanalizować mecz klatka po klatce, bo każde jedno zachowanie, zagranie z czegoś wynika.
Jak nie zaczniemy w końcu wyciągać wnioskow to będzie słabo.