Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 07.10.2019, 10:09
Ogryzku, tylko bys nie myślał ze ja tutaj chce komuś pociupać czy sie wymądrzać itd
Jeśli uważasz ze jesteśmy jak Płock, to ok, masz prawo
Ja patrząć na Nasz skład, wyciagając serce i patrząc rozumiem widzę taka Odrę Wodzisław. Przypomnę, że Oderka bardzo długo nie spadała
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując