Ogryzku, tylko bys nie myślał ze ja tutaj chce komuś pociupać czy sie wymądrzać itd
Jeśli uważasz ze jesteśmy jak Płock, to ok, masz prawo
Ja patrząć na Nasz skład, wyciagając serce i patrząc rozumiem widzę taka Odrę Wodzisław. Przypomnę, że Oderka bardzo długo nie spadała
