Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 07.10.2019, 09:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kolego, znowu wylazł z ciebie buc. Jak chcesz ze mną dyskutować to mnie nie obrażaj. Sam powinieneś brać leki zmniejszające twoją agresję w dyskusji.

Trochę kultury tobie też nie zaszkodzi.
Co ja mam innego napisać, skoro szprotson kazał Ci spojrzeć na całą kadrę, a Ty widzisz 1-wszą ósemkę? Tutaj żadne argumenty już nie pomogą...

Pierwszy skład jest OK, miałby może szanse na ósemkę, ale bez przesady. Przychodzą jednak kontuzje, kartki i takiego sobie Janickiego zastępuje beznadziejny Szot, gość który próbuje wybić piłkę na wysokości jaj głową, ale źle wymierza i ta wturluje mu się pod brzuch jak jest na czworakach. Sprawdzają czy nie było ręki, ale na Varze pospadali z krzeseł i akcja idzie dalej.

Spróbuj jeszcze raz ćwiczenia myślowego szprotsona, ale teraz na poważnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując