szprotson napisał(a):

https://wislakrakow.com/forum/showpo...0&postcount=54

oby tak było Arked, gorzej jak wejdziemy w stabilizacje w.......ów biorąc pod uwagę to jakim składem gramy.
Niech każdy z Was jeśłi ma otworzy papierowy skarb kibica. Następnie otworzy go tam gdzie jest kadra Wisły, zedrze herb i nazwe klubu i popatrzy na kadrę. Całościowo. I pytanie jaki klub tam widzicie zamiast Wisły...
|
Patrząc na kruchość naszych zawodników to będziemy tak sobie przechodzić od serii w.......ów do serii zwycięstw przez cały sezon. Oby efektem było spokojne zachowanie ligowego bytu i parę fajnych, udanych meczów po drodze. Ciężko realnie liczyć na coś więcej.