Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 07.10.2019, 09:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
https://wislakrakow.com/forum/showpo...0&postcount=54



oby tak było Arked, gorzej jak wejdziemy w stabilizacje w.......ów biorąc pod uwagę to jakim składem gramy.

Niech każdy z Was jeśłi ma otworzy papierowy skarb kibica. Następnie otworzy go tam gdzie jest kadra Wisły, zedrze herb i nazwe klubu i popatrzy na kadrę. Całościowo. I pytanie jaki klub tam widzicie zamiast Wisły...
Patrząc na kruchość naszych zawodników to będziemy tak sobie przechodzić od serii w.......ów do serii zwycięstw przez cały sezon. Oby efektem było spokojne zachowanie ligowego bytu i parę fajnych, udanych meczów po drodze. Ciężko realnie liczyć na coś więcej.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując