szprotson napisał(a):

https://wislakrakow.com/forum/showpo...0&postcount=54

oby tak było Arked, gorzej jak wejdziemy w stabilizacje w.......ów biorąc pod uwagę to jakim składem gramy.
Niech każdy z Was jeśłi ma otworzy papierowy skarb kibica. Następnie otworzy go tam gdzie jest kadra Wisły, zedrze herb i nazwe klubu i popatrzy na kadrę. Całościowo. I pytanie jaki klub tam widzicie zamiast Wisły...
|
Klub np. Wisła Płock
Klub który ma lepszą kadrę od Arki, ŁKS.,Górnika, Korony czy Rakowa.
Zespół na granicy pierwszej i drugiej 8. Można z tych piłkarzy wycisnąć pierwszą 8 wg mnie