Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 07.10.2019, 09:16
Arked napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Kilku zawodników wyjdzie z fizycznego dołka, Brożek i Błaszczykowski wrócą po kontuzjach, wygramy 3 mecze z rzędu strzelając 12 goli i choroba dwubiegunowa sporej części kibiców przejdzie z tonu depresyjnego w maniakalny. Nic nowego pod słońcem.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...0&postcount=54



oby tak było Arked, gorzej jak wejdziemy w stabilizacje w.......ów biorąc pod uwagę to jakim składem gramy.

Niech każdy z Was jeśłi ma otworzy papierowy skarb kibica. Następnie otworzy go tam gdzie jest kadra Wisły, zedrze herb i nazwe klubu i popatrzy na kadrę. Całościowo. I pytanie jaki klub tam widzicie zamiast Wisły...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując