Arked napisał(a):

|
Spokojnie. Kilku zawodników wyjdzie z fizycznego dołka, Brożek i Błaszczykowski wrócą po kontuzjach, wygramy 3 mecze z rzędu strzelając 12 goli i choroba dwubiegunowa sporej części kibiców przejdzie z tonu depresyjnego w maniakalny. Nic nowego pod słońcem.
|
https://wislakrakow.com/forum/showpo...0&postcount=54
oby tak było Arked, gorzej jak wejdziemy w stabilizacje w.......ów biorąc pod uwagę to jakim składem gramy.
Niech każdy z Was jeśłi ma otworzy papierowy skarb kibica. Następnie otworzy go tam gdzie jest kadra Wisły, zedrze herb i nazwe klubu i popatrzy na kadrę. Całościowo. I pytanie jaki klub tam widzicie zamiast Wisły...