|
Spokojnie. Kilku zawodników wyjdzie z fizycznego dołka, Brożek i Błaszczykowski wrócą po kontuzjach, wygramy 3 mecze z rzędu strzelając 12 goli i choroba dwubiegunowa sporej części kibiców przejdzie z tonu depresyjnego w maniakalny. Nic nowego pod słońcem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|