Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 07.10.2019, 08:44
Przed meczem każdy pisał że dostaniemy w....... i dostaliśmy. Skąd teraz te płacze?

Ludzie mamy słabych piłkarzy, zrozumcie to!!! Od 10 lat nie ma sukcesów, bo nie ma kasy, czyli nie ma dobrych piłkarzy. Ile się przewinęło przez ten czas trenerów? Pewnie około 15. Ależ mamy pecha że każdy był chujo wy... Teraz za Stolarczyka na pewno przyjdzie ktoś kto zacznie seryjnie z tą drużyną wygrywać i jeszcze powalczymy o puchary.
Odpowiedz cytując