|
Przed meczem każdy pisał że dostaniemy w....... i dostaliśmy. Skąd teraz te płacze?
Ludzie mamy słabych piłkarzy, zrozumcie to!!! Od 10 lat nie ma sukcesów, bo nie ma kasy, czyli nie ma dobrych piłkarzy. Ile się przewinęło przez ten czas trenerów? Pewnie około 15. Ależ mamy pecha że każdy był chujo wy... Teraz za Stolarczyka na pewno przyjdzie ktoś kto zacznie seryjnie z tą drużyną wygrywać i jeszcze powalczymy o puchary.
|