mr_kwolf napisał(a):

|
Owszem, ale jednocześnie zaznaczył że traktowali to jako inwestycję. Chcieli odbudować Markovica, a następnie sprzedać żeby odzyskac (najlepiej z nawiązką) jego pensje. Nie wiem czy to rozsądne czy nie, czy prawdopodobne czy nie, ale taki był plan. W przypadku trenera to niemożliwe więc nie rób sobie nadziei że wylozymy na jakiegoś trenera taka sumę pieniędzy.
|
Oczywiscie
Nie są to analogiczne sytuację
Natomiast optyka postrzegania tego na co można wydać te pieniądze była inna na początku września a inna jest teraz gdzie jesteśmy bezpośrednio nad strefa spadkowa
Nadziei sobie nie robię, wiem że to bardzo mało prawdopodobne
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"