bridgeburner napisał(a):

Stanowski to podał a Obidzinski to potwierdził w stanie futbolu
O Wszolku informowal Janekx, nie ma od niego lepeij zorientowanej w sprawach transferow w lidze osoby, czy to się komuś podoba czy nie
Sam sobie tego nie wymyśliłem...
|
Owszem, ale jednocześnie zaznaczył że traktowali to jako inwestycję. Chcieli odbudować Markovica, a następnie sprzedać żeby odzyskac (najlepiej z nawiązką) jego pensje. Nie wiem czy to rozsądne czy nie, czy prawdopodobne czy nie, ale taki był plan. W przypadku trenera to niemożliwe więc nie rób sobie nadziei że wylozymy na jakiegoś trenera taka sumę pieniędzy.