Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.10.2019, 07:31
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Stanowski to podał a Obidzinski to potwierdził w stanie futbolu
O Wszolku informowal Janekx, nie ma od niego lepeij zorientowanej w sprawach transferow w lidze osoby, czy to się komuś podoba czy nie
Sam sobie tego nie wymyśliłem...
Owszem, ale jednocześnie zaznaczył że traktowali to jako inwestycję. Chcieli odbudować Markovica, a następnie sprzedać żeby odzyskac (najlepiej z nawiązką) jego pensje. Nie wiem czy to rozsądne czy nie, czy prawdopodobne czy nie, ale taki był plan. W przypadku trenera to niemożliwe więc nie rób sobie nadziei że wylozymy na jakiegoś trenera taka sumę pieniędzy.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując