wolfy napisał(a):

|
Rozumiem że wyjebanie dzidy do przodu, po której piłka wróciłaby pod nasze pole karne w 20 sekund nie naraziłaby Cię na ból dupy?.
|
Ból dupy jak to piszesz to będziemy mieć zaraz wszyscy jak jeszcze parę takich wspaniałych spotkań pod wodzą wspaniałego Stolarczyka i wylądujemy w strefie spadkowej.
Może co niektórzy pomyślą nad założeniem jakiegoś fanclubu Stolarczyka?
Fakt był obrońcą z charakterem i jako piłkarza niezwykle go cenię, ale o trenerce to ma blade pojęcie.
Z taką grą to z Piasem nie mamy czego szukać u siebie.
Mogę się założyć, że za parę spotkań będzie grupa spadkowa. O dobrą whiskey. Przyjmujesz zakład, czy strach Cię obleciał?
