Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 06.10.2019, 20:04
Nikt się nie pokazywał do gry i nie chcieli walnąć lagi do przodu. Poklepali sobie.

Za tydzień zrobią to samo (film) z inną drużyną. W tej lidze o każdym coś ciekawego można zrobić.

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Odpowiedz cytując