Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 06.10.2019, 19:54
No dokładnie tak jak mówicie.

A propos Legii po tym widać jak niewielkie są różnice mimo ich wydatków np na pensje.

Warto? Nie warto. Spokój i robić swoje. Odbijemy się.
Odpowiedz cytując