Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 06.10.2019, 19:38
Ludzie, nasz środkowy obrońca w ostatnich meczach ma prawie 40 lat, a drugi przyszedł tu, bo nie chcieli go w Lechu nawet na ławce, jeśli mają w Poznaniu osiągnąć coś więcej niż 5 lokatę. Po indywidualnych błędach dostajemy w papę kilka razy z rzędu.

Naprawdę punktujemy tak poniżej stanu? Popatrzcie na Legię, tam to muszą mieć niedosyt.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując