|
Ludzie, nasz środkowy obrońca w ostatnich meczach ma prawie 40 lat, a drugi przyszedł tu, bo nie chcieli go w Lechu nawet na ławce, jeśli mają w Poznaniu osiągnąć coś więcej niż 5 lokatę. Po indywidualnych błędach dostajemy w papę kilka razy z rzędu.
Naprawdę punktujemy tak poniżej stanu? Popatrzcie na Legię, tam to muszą mieć niedosyt.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|