|
Kto strzelił wiem pamiętam go jeszcze z dawnych czasów. A meczów ŁKS-u w tym sezonie widziałem parę więc na pewno mam mniejszy materiał poglądowy niż Ty. Tylko ŁKS ma po prostu słabą kadrę, i raczej mało kto by z nich wycisnął więcej (poza np czystym fartem, niektórzy go mają).
Tylko właśnie sam poruszyłeś - kadra. Co da zmiana trenera? Ew murarka czyli blokujemy a nuż coś wpadnie.
Wydaje mi się, że jeżeli kadry byłyby wzmocnione sensownymi zawodnikami ( zresztą kto w E. robi różnicę - zawodnicy naprawdę średni) to raczej byśmy nie debatowali o zmianie trenera.
Za Pana X przyjdzie Pan Y i najczęściej będzie to samo. Nawet jak Treneiro ma swój plan na boisku ktoś musi to realizować.
A doszło do sytuacji że Ekstraklasy nie da się oglądać, niestety braki w jakości są ogromne. Różnice między drużynami niewielkie. Bardzo to idzie wszystko do tyłu.
|