Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 06.10.2019, 18:36
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
skończ pierdo** albo wytrzeźwiej w końcu, bo w każdym temacie gadasz farmazony
sam Mak w wywiadzie powiedział, że Wisła go nie chciała.. a jedynie Płacheta odrzucił nasza ofertę, mimo, że finansowo wcale nasza nie była gorsza

za kontuzje i skład personalny ( niepotrzebna "zdolna" młodzież ) odpowiada Stolarczyk i trzeba sobie jasno to powiedzieć
Ależ oczywiście że nie chodziło o pieniądze. Chłopak od dziecka marzył o grze w Śląsku Wrocław, który znany jest z przepłacania piłkarzy za miejskie pieniądze i rok temu o mało się nie s.......ił z ligi. Nie wygrasz z młodzieńczą miłością chłopaka z Łowicza.

Zapomniałeś dodać że Stolarczyk odpowiada też za koklusz, gradobicie, Grzegorza Schetynę w PO i skandaliczny występ Polski na Eurowizji. To bym mu jeszcze wybaczył, ale żeby Brożka popsuć? Przecież to człowiek ze stali.
Ale menda z tego Stolarczyka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując