sevenheaven napisał(a):

skończ pierdo** albo wytrzeźwiej w końcu, bo w każdym temacie gadasz farmazony
sam Mak w wywiadzie powiedział, że Wisła go nie chciała.. a jedynie Płacheta odrzucił nasza ofertę, mimo, że finansowo wcale nasza nie była gorsza
za kontuzje i skład personalny ( niepotrzebna "zdolna" młodzież ) odpowiada Stolarczyk i trzeba sobie jasno to powiedzieć
|
Ależ oczywiście że nie chodziło o pieniądze. Chłopak od dziecka marzył o grze w Śląsku Wrocław, który znany jest z przepłacania piłkarzy za miejskie pieniądze i rok temu o mało się nie s.......ił z ligi. Nie wygrasz z młodzieńczą miłością chłopaka z Łowicza.
Zapomniałeś dodać że Stolarczyk odpowiada też za koklusz, gradobicie, Grzegorza Schetynę w PO i skandaliczny występ Polski na Eurowizji. To bym mu jeszcze wybaczył, ale żeby Brożka popsuć? Przecież to człowiek ze stali.
Ale menda z tego Stolarczyka.