wolfy napisał(a):

|
Nie tylko Mak wyśmiał naszą ofertę. Zwłaszcza zdolni młodzi się tu nie pchają...
|
skończ pierdo** albo wytrzeźwiej w końcu, bo w każdym temacie gadasz farmazony
sam Mak w wywiadzie powiedział, że Wisła go nie chciała.. a jedynie Płacheta odrzucił nasza ofertę, mimo, że finansowo wcale nasza nie była gorsza
za kontuzje i skład personalny ( niepotrzebna "zdolna" młodzież ) odpowiada Stolarczyk i trzeba sobie jasno to powiedzieć