Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14288
Stary 06.10.2019, 14:57
Dokładnie. Póki co to wydaje się, że Sobol jedzie na przygotowaniach Ojrzyńskiego.

A jeśli u nas coś nie pykło w przygotowaniach do sezonu, to Sobol też dołożył do tego swoją cegiełkę, bo przecież był z drużyną w trakcie tych przygotowań, asystował przez kilka pierwszych kolejek Stolarowi. Wtedy wszystko hulało czy może już w tamtym czasie były widoczne symptomy nadciągającego kryzysu?
Ostatnio edytowane przez Smuga : 06.10.2019 o godz. 15:08.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując