Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 06.10.2019, 10:37
Ale Carlos zrobil to drugi raz. Wczesniej w meczu z Lubinem.


Denerwuje to tracenei bramek po naszych bledach. Czy oni maja zakaz wybicia pilki do przodu na oslep? czasem trzeba
Odpowiedz cytując