Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.10.2019, 09:41
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Przecież tak graliśmy z Craxą i gol padł po błędzie obrony. Tak samo jak w Poznaniu, pierwszy gol pod wielbłądem formacji obronnej.
Stolar byłby idiotą, by przy tak dziurawej obronie stawiał na "autobus".
Tracisz czas. Winny jest Stolarczyk. Żadne obiektywne przesłanki, takie jak beznadziejny skład wyjściowy i błędy indywidualne nie usprawiedliwiają przegranej, Wisła to trzynastokrotny mistrz Polski i ma skład na puchary.

Nie pozwólmy faktom stanąć na drodze polowania na czarownice.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując