pepe72 napisał(a):

Przecież tak graliśmy z Craxą i gol padł po błędzie obrony. Tak samo jak w Poznaniu, pierwszy gol pod wielbłądem formacji obronnej.
Stolar byłby idiotą, by przy tak dziurawej obronie stawiał na "autobus".
|
Tracisz czas. Winny jest Stolarczyk. Żadne obiektywne przesłanki, takie jak beznadziejny skład wyjściowy i błędy indywidualne nie usprawiedliwiają przegranej, Wisła to trzynastokrotny mistrz Polski i ma skład na puchary.
Nie pozwólmy faktom stanąć na drodze polowania na czarownice.