pepe72 napisał(a):

Przecież tak graliśmy z Craxą i gol padł po błędzie obrony. Tak samo jak w Poznaniu, pierwszy gol pod wielbłądem formacji obronnej.
Stolar byłby idiotą, by przy tak dziurawej obronie stawiał na "autobus".
|
Własnie jak masz słabą obronę łatwiej się bronić gdzie jest większa asekuracja. Grasz blisko siebie.
Niech chociaż spróbuje raz zagrać INACZEJ a potem będziemy pisać że się nie da bo słabi obrońcy itd