Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 06.10.2019, 08:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Amica, zespół który gra otwartą piłkę, na swoim stadionie prawie nie wygrywa trafiła frajera który sam wypiął dupę, czyli nas. Zamiast pograć jak inne zespoły z Amicą, pozwolić im prowadzić grę i czekać na ich błąd, ...
Przecież tak graliśmy z Craxą i gol padł po błędzie obrony. Tak samo jak w Poznaniu, pierwszy gol pod wielbłądem formacji obronnej.
Stolar byłby idiotą, by przy tak dziurawej obronie stawiał na "autobus".
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując