Ogryzek napisał(a):

|
Amica, zespół który gra otwartą piłkę, na swoim stadionie prawie nie wygrywa trafiła frajera który sam wypiął dupę, czyli nas. Zamiast pograć jak inne zespoły z Amicą, pozwolić im prowadzić grę i czekać na ich błąd, ...
|
Przecież tak graliśmy z Craxą i gol padł po błędzie obrony. Tak samo jak w Poznaniu, pierwszy gol pod wielbłądem formacji obronnej.
Stolar byłby idiotą, by przy tak dziurawej obronie stawiał na "autobus".