Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21013
Stary 06.10.2019, 08:20
heavy napisał(a):Wyświetl post
Jarek też twierdził w styczniu że już jest dogadany nowy właściciel.
Panie i Panowie przestańmy w końcu wierzyć w jakieś mrzonki.
Nawet profesor z kauflanda nie zrobił takiego pijaru w tak krótkim czasie jak Nasi .... wokół siebie.
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
I patrząc na to wszystko dziś, już niebawem dostaniemy w....... od KS Wieczysta Kraków.
I tyle w temacie.
Ps.
To co w końcu napisałem, to chyba nie po myśli moderatorów - będzie pewnie BAN
Cytat albo zamilknij na wieki.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując