Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21012
Stary 06.10.2019, 07:59
Zmieniając temat, może mi ktoś na spokojnie wytłumaczyć po kolei jak to jest z tą pożyczką Panów Królewskiego, Jażdżyńskiego i Błaszczykowskiego dla TS?

Nie siedzę w temacie, ale obiło mi się o uszy, że dlatego do dzisiaj nie ma żadnego dobrego sponsora, ponieważ Panowie czekają aż klub na papierze przejdzie w ich ręce (grudzień?/ styczeń?), wtedy będą pełnoprawnymi właścicielami i sponsor i kasa na transfery się znajdzie.

Jak to w rzeczywistości wygląda?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.10.2019 o godz. 08:11.
Odpowiedz cytując