|
Mecz nierówny , początek , z naszej strony doskonały , akcja z 8 minuty stadiony świata , perełka , szkoda że nie miał kto tego wykończyć...
potem już zadecydowały błędy, no i sił nie starcczyło naszej młodzieży na realizacje zadań taktycznych
bardzo mi się podoba jak się rozwinął Wojtkowski , chciałbym aby został już na stałe i w przyszłości przejął opaskę kapitańską
|