Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 05.10.2019, 22:44
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Gdyby grał Stolarczyk nigdy by takiego wyniku nie było . Niestety gra Grabowski , który przypomina mi niejakiego Kowalskiego surowe drewno bez żadnej perspektywy na przyszłość . Brak haryzmy umiejętności i ambicji . Wszystkim , którzy zwalniają Stolara proponuję głęboki oddech i zimny prysznic .
Kowalski nie był aż tak chujowy. Takich podań do przeciwnika nie zaliczał.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując