Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 05.10.2019, 22:23
Gdyby grał Stolarczyk nigdy by takiego wyniku nie było . Niestety gra Grabowski , który przypomina mi niejakiego Kowalskiego surowe drewno bez żadnej perspektywy na przyszłość . Brak haryzmy umiejętności i ambicji . Wszystkim , którzy zwalniają Stolara proponuję głęboki oddech i zimny prysznic .
Odpowiedz cytując