|
Gdyby grał Stolarczyk nigdy by takiego wyniku nie było . Niestety gra Grabowski , który przypomina mi niejakiego Kowalskiego surowe drewno bez żadnej perspektywy na przyszłość . Brak haryzmy umiejętności i ambicji . Wszystkim , którzy zwalniają Stolara proponuję głęboki oddech i zimny prysznic .
|