Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 05.10.2019, 22:07
Przynajmniej mamy jasność: od dzisiaj kibicujemy klubom które grają z Rakowem, Arką, Koroną i ŁKS-em bo to są drużyny z którymi tak naprawdę obecnie rywalizujemy. Reszta jest póki co poza naszym zasięgiem. Trzeba się utrzymać, marzenia o pierwszej ósemce możemy sobie w tym sezonie na półkę odłożyć.
Wcześniej mieliśmy pecha bo zespoły które grały piach na nas się spinały, grały mecz rundy i z nami wygrywały. Teraz przegrywamy z drużynami które nic nie grają. Płock, Cracovia i Lech w pojedynkach z nami nic nie pokazały. A pomimo tego wpier dol.
Odpowiedz cytując