Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21008
Stary 05.10.2019, 21:59
A co takiego ujawnił Jadczak? Jak można ujawnić coś, co zostało ujawnione znacznie wcześniej? Przecież sytuacja wewnątrz Wisły to nie było żadne novum, bo o sprawie wcześniej pisały i mówiły różne inne media, w tym lokalne gazety.

Naprawdę trzeba być ślepym, głuchym i niesamowicie naiwnym, żeby wierzyć w dobrą wolę Jadczaka. To cynik i manipulator, który znalazł sobie dobry temat na autopromocję i próbuje jechać na tym paliwie. Zobaczymy na jak długo mu tego paliwa wystarczy.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując