|
A co takiego ujawnił Jadczak? Jak można ujawnić coś, co zostało ujawnione znacznie wcześniej? Przecież sytuacja wewnątrz Wisły to nie było żadne novum, bo o sprawie wcześniej pisały i mówiły różne inne media, w tym lokalne gazety.
Naprawdę trzeba być ślepym, głuchym i niesamowicie naiwnym, żeby wierzyć w dobrą wolę Jadczaka. To cynik i manipulator, który znalazł sobie dobry temat na autopromocję i próbuje jechać na tym paliwie. Zobaczymy na jak długo mu tego paliwa wystarczy.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|