|
1q2- dobra, według Ciebie Jadczak nic nie zrobił, ja mam odmienne zdanie.
Cały ten reportaż był już niepotrzebny i w ogóle źle, że się ukazał, bo tak naprawdę to Sarapata z Dukatem dobrze rządzili i zły Jadczak niepotrzebnie wtrącał się w ich pracę. Dziwnym trafem cała fala domina zaczęła się po tym materiale... ale to szczegół, który zapewne Ci umknął.
Ogólnie to niedobrze, że Jadczak ujawnił i opisał tą całą patologię jaka rządziła Wiśle, bo i po co?
Niepotrzebnie to zrobił... Lepiej żeby nikt o tym nie wiedział tylko kumaci...
Wszyscy przecież dobrze wiemy, że Jadczak od początku miał plan zniszczenia Wisły!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.10.2019 o godz. 22:05.
|