Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#664
Stary 05.10.2019, 21:41
raindog napisał(a):
Zdaje się, że to odbudowanie piłkarzy polegało na tym, że po prostu trafiali do szatni ze świetną atmosferą. Poza tym Wisła grała ultraofensywnie - wygrała jeden mecz, 3 przegrała, ale i tak każdy pamiętał ten błysk z tego jednego. Nasza widowiskowa gra skończyła się w połowie września 2018 - z wyjątkiem marca 2019, a i tak w mediach cały czas mówili o pięknie grającej Wiśle. ...a my od kilku spotkań akcji nie potrafimy sklecić. Taki sam mecz zagraliśmy z Zagłębiem i ŁKS'em. Tak samo bez pomysłu.
To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?
Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.10.2019 o godz. 21:44.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując