Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 05.10.2019, 20:38
Najśmieszniejsze jest to, że w pierwszej połowie nie graliśmy źle i byliśmy lepsi, ale juniorski błąd i dostajemy gonga. Za to druga połowa to jakaś parodia w naszym wykonaniu.
Odpowiedz cytując