wolfy napisał(a):

Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...
To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...
|
Wierzę, że Savicević i Basha w końcu odzyskają formę (pytanie czy w tej rundzie). Wróci Bury, Sadlok, Paweł, Kuba i nawet Klemenz i będzie trochę lepiej.
Poza tym w zimie zarząd jest przygotowany na transfery, gdyby okazało się, że Wisła jest za słaba.
Szkoda, że na razie Chuca i Silva są raczej osłabieniami niż wzmocnieniami, ale pożyjemy, zobaczymy.