Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#649
Stary 05.10.2019, 20:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...

To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...
Wierzę, że Savicević i Basha w końcu odzyskają formę (pytanie czy w tej rundzie). Wróci Bury, Sadlok, Paweł, Kuba i nawet Klemenz i będzie trochę lepiej.

Poza tym w zimie zarząd jest przygotowany na transfery, gdyby okazało się, że Wisła jest za słaba.

Szkoda, że na razie Chuca i Silva są raczej osłabieniami niż wzmocnieniami, ale pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując