Kurz napisał(a):

|
Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.
|
Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...
To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...