Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#648
Stary 05.10.2019, 20:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.
Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...

To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 20:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując