Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#646
Stary 05.10.2019, 20:19
lucker napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś poszuka postów po naszych efektownych zwycięstwach z Lechem, Legią, Cracovia czy Koroną. Wtedy forumowi eksperci piali z zachwytu nad kunsztem Stolarczyka. Jakoś nie było wtedy analiz ustawienia, pisania o złej taktyce, o tym że nie ma do kogo podać by stworzyć sytuację bramkowa. Dziś nie ma wyników, to i eksperci piszą krytycznie. Może jeden z drugim zrobi kurs trenerski i się wykaże... Nie tylko na forum?
Drużyna przechodzi kryzys. To obecny sztab ma zrobić wszystko by z niego wyjść. A nie iść po najmniejszej linii oporu i zmieniać trenera.
Wróci Kuba, Brożek, zagramy w miarę optymalnym składem i nadal będzie taki sam piach to będzie można się zastanawiać.
Poza tym panowie eksperci. Super przykład. Gdzie była Cracovia w ubiegłym sezonie? Hmm, Probiez nadal pracuje. Gdzie była Pogoń, Śląsk?
O to to,lucker. Ja specjalnie przypomnialem tu post Kamsona (to nic osobistego) jako przyklad,a tego jest znacznie,znacznie wiecej. Takze u niego !

Kamson napisał(a):Wyświetl post
Brawo za walke. Drużyna która nigdy się nie poddaje zasługuje na największy szacunek. Grajcie tak zawsze i zawsze będziemy z was dumni. Maćkowi Stolarczykowi życzę żeby został naszym Fergusonem.

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie
Tak mu zycza,zeby zostal Fergusonem,ze z tej radosci chcieliby go teraz wyp.er.olic !

Tu zawsze jest wesolo...
You'll never know...
Odpowiedz cytując