lucker napisał(a):

Może ktoś poszuka postów po naszych efektownych zwycięstwach z Lechem, Legią, Cracovia czy Koroną. Wtedy forumowi eksperci piali z zachwytu nad kunsztem Stolarczyka. Jakoś nie było wtedy analiz ustawienia, pisania o złej taktyce, o tym że nie ma do kogo podać by stworzyć sytuację bramkowa. Dziś nie ma wyników, to i eksperci piszą krytycznie. Może jeden z drugim zrobi kurs trenerski i się wykaże... Nie tylko na forum?
Drużyna przechodzi kryzys. To obecny sztab ma zrobić wszystko by z niego wyjść. A nie iść po najmniejszej linii oporu i zmieniać trenera.
Wróci Kuba, Brożek, zagramy w miarę optymalnym składem i nadal będzie taki sam piach to będzie można się zastanawiać.
Poza tym panowie eksperci. Super przykład. Gdzie była Cracovia w ubiegłym sezonie? Hmm, Probiez nadal pracuje. Gdzie była Pogoń, Śląsk?
|
O to to,lucker. Ja specjalnie przypomnialem tu post Kamsona (to nic osobistego) jako przyklad,a tego jest znacznie,znacznie wiecej. Takze u niego !
Kamson napisał(a):

Brawo za walke. Drużyna która nigdy się nie poddaje zasługuje na największy szacunek. Grajcie tak zawsze i zawsze będziemy z was dumni. Maćkowi Stolarczykowi życzę żeby został naszym Fergusonem.
A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie
|
Tak mu zycza,zeby zostal Fergusonem,ze z tej radosci chcieliby go teraz wyp.er.olic !
Tu zawsze jest wesolo...