Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 05.10.2019, 20:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A co ja mam Ci napisać, skoro .......isz takie głupoty że aż się słabo robi. Skład na puchary? Serio?
Jakieś uzasadnienie, bo wszyscy którzy do nas przychodzili byli uważani za szrot i zaczęli dobrze grać dopiero u Stolarczyka? Peszko na wylocie z Lechii, Klemenz i Burliga poza składem Jagielloni, Kort bez klubu, Ondraskowi liczyli wszyscy dni do końca kontraktu, o Kostalu, Drzazdze i Kolarze wszyscy pisali per "szrot".
Ale to Stolarczyk zjebał robotę Carillo?
Chcesz argumentów, to sprawdź jak grali Ci piłkarze zanim trafili pod skrzydła Stolarczyka. O kwestiach organizacyjnych nie wspomnę.

To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty.
Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.
Odpowiedz cytując