Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14284
Stary 05.10.2019, 20:11
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo.
Płock zdaje się nie ma klubu rozpieprzonego przez psychopatów z własnych trybun. Nasz był sabotowany i okradany ładnych kilka lat. Niech Sobol popracuje tyle co Stolar to będziesz oceniał. Póki co jest w tej lidze debiutantem..
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując