raindog napisał(a):

|
Kolejne powalające argumenty. Ad persona to Ty potrafisz, bo na nic innego Cię nie stać.
|
A co ja mam Ci napisać, skoro .......isz takie głupoty że aż się słabo robi. Skład na puchary? Serio?
Jakieś uzasadnienie, bo wszyscy którzy do nas przychodzili byli uważani za szrot i zaczęli dobrze grać dopiero u Stolarczyka? Peszko na wylocie z Lechii, Klemenz i Burliga poza składem Jagielloni, Kort bez klubu, Ondraskowi liczyli wszyscy dni do końca kontraktu, o Kostalu, Drzazdze i Kolarze wszyscy pisali per "szrot".
Ale to Stolarczyk zjebał robotę Carillo?
Chcesz argumentów, to sprawdź jak grali Ci piłkarze zanim trafili pod skrzydła Stolarczyka. O kwestiach organizacyjnych nie wspomnę.
To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty. To ma być niby merytoryczne? Sukcesy Stolarczyka są sukcesami Carillo, forma uzyskana pod jego skrzydłami przez zawodników bez znaczenia, po prostu miał skład na puchary. Utrzymanie drużyny przy braku pieniędzy - sukces Carillo?
To było rok temu, większość jeszcze pamięta...