nieznajomy napisał(a):

|
Wasyl najlepszy w naszej drużynie a reszta katastrofa. Savicevic tydzień temu załatwił nam derby teraz osłabił drużynę na Piasta durną żółtą kartką. Ktoś z nim musi poważnie pogadać, ale czy w ogóle ktoś jeszcze nad panuje?
|
Z jego grą to nie jest osłabienie.