|
Napiszę krótko, to co "pokazała" dzisiaj Wisła to był piłkarski kryminał, juniorskie błędy, brak jakiejkolwiek wizji gry i rozegrania piłki, naprawdę żal patrzeć.
Może to naprawdę Sobolewski był tym pierwszym trenerem?
Lech bez większego wysiłku na stojąco rozklepał naszych do zera.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.10.2019 o godz. 19:11.
|