Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 05.10.2019, 18:38
Cytując klasyka: "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić"

Przynajmniej już wiemy, że walczymy tylko o utrzymanie.Mamy skład na I ligą.

Jak my mamy wygrać mecz jak Zdybowicz nie dotknął piłki a komentator w TV nawet nie wypowiedział nazwiska Drzazga. Czy on po wejściu od razu uciekł ze stadionu, ktoś go widział ? Bez napastnika na boisku to się nie uda.



Wasyl najlepszy w naszej drużynie a reszta katastrofa. Savicevic tydzień temu załatwił nam derby teraz osłabił drużynę na Piasta durną żółtą kartką. Ktoś z nim musi poważnie pogadać, ale czy w ogóle ktoś jeszcze nad panuje?


Pozostanie przyjść na Piasta i wspierać drużynę, bo nie wiem czy z tym składem na I ligę ktoś coś z tym zrobi.
Odpowiedz cytując