Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
625
05.10.2019, 18:33
Na kogo chcecie go zmieniać? Kto się zgodzi przyjść do tej drużyny? Jedyny piłkarz na poziomie ekstraklasy to był dzisiaj Mak. Reszta zbieranina odpadów i emerytów...Sobol?Wolne żarty...
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter