Temat
:
[XI kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 05-10-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
Od: 08.2018
Offline
#
29
05.10.2019, 17:20
Mam małe deja vu. Znowu nasz prezent pod polem karnym. Naprawdę musimy tak grać blisko linii koncowej? A tak zero zagrożenia stworzonego pod bramką Lecha.
lucker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucker
Znajdź inne posty napisane przez lucker