|
Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo.
|