Nie piszcie bzdur, że każdy kto anty - Jadczak jest pro- WSH, bo nie ma na tym forum nikogo, kto by bronił Sarapaty, Dukata i reszty.
Irytuje mnie dalsze łączenie tematu TSu i WSH, bo to jest właśnie to, co robi Jadczak i reszta nieprzychylnych Wiśle ludzi po to, żeby nam dalej szkodzić. Żeby nie dało się budować wizerunku Wisły, która pozbyła się już pasożytów, tylko, żeby zawsze szybkim stwierdzeniem dało się podważyć wiarygodność ludzi jak Wisłocki. Piszcie sobie o tym w temacie o mediach, a nie w temacie o TSie.
Cytat:
|
Cholera wie co by było jakby tu podstawili swojego Vanna Ly na dobre. A tak to sprawa stała się na tyle medialna i na tyle zainteresowała się tym prokuratura, że już macki WSH nie wystarczyły i sprawa im się jebła.
|
I to zasługa Jadczaka?
Cytat:
|
Może gdyby nie m.in Jadczak to dziś Wisły już by definitywnie nie było. Może Majchrowski ze swoimi psami już by przeforsowali myśl na temat zburzenia stadionu lub wygnania z niego Wisły
|
Zastanówcie się jescze, skoro Jadczak tak bardzo chce tępić patologiczne zachowania w Wiśle o okolicach to dlaczego słowem nie wypowiedział się na temat afery ze stadionem, absurdalnego stanowiska miasta w rozmowach z Wisłą a interesują go tylko złe informacje na temat naszego klubu. Bo może działania Jadczaka nie zmierzają w stronę ustabilizowania sytuacji, a wręcz przeciwnie?
Pisałem już sto razy - jeśli kto wierzy w dobrą wolę Jadczaka, to jest po prostu naiwny.