|
Jak tu krytykować Stolara. Znowu dostał sporo nowych twarzy do ułożenia. Gdyby miał tych samych piłkarzy i obecne wyniki to ok - krytyka zasada. Ale w takich warunkach?! Bez jaj... Poza tym kto myśli, że dzień po odejściu Sobola nagle Wisła przestała grać to niech się trochę podszkolić w temacie.
Dzisiaj jak urwiemy chociaż punkt, to będzie spory sukces. Ale może pomoże logika Ekstraklasy i ewentualnie zlekceważenie nas przez Lecha.
|