leszekpw napisał(a):

I ktoś dalej nie wierzy że główna robotę robił u nas Sobolewski a nie Stolarczyk.
Bilans Sobola po przyjściu do Płocka 9 meczów i 7 wygranych, Płock już na 4 miejscu w tabeli.Przed przyjściem byli na 15 miejscu
|
Klopp i Guardiola wspominali w wywiadach, że mają ostatnio kłopoty ze snem myśląc o możliwości wylosowania Płocka w przyszłorocznej LM !!!