|
Jeżeli nie masz informacji z szatni/klubu, to może bacz na słowa, bo określenie figurant jest dość mocne.
Ja skłaniałbym się ku tezie, że Sobol bardzo dużo drużynie dawał, ale nie wszystko, co drużyna grała, zawdzięczała akurat jemu. Co chyba nie jest wielkim odkryciem, to takie wiślackie common knowledge.
Ale jeżeli widzisz coś więcej, proszę, podziel się swoją analizą. A jeżeli wiesz, to tym bardziej - przekaż informację.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|