Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20995
Stary 04.10.2019, 21:08
1q2- dziwne, że nikt oprócz niego nie wziął się za ten temat- ciekawe nie, jest przecież tylu dziennikarzy w Krakowie?

Każdy się bał i srał po gaciach na same słowa: Misiek, Zielak, WSH itp. ale on nie i dalej drążył temat.

Teraz najłatwiej napisać pajac, bo wszystko wiesz od niego... Każdy mądry po fakcie...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 04.10.2019 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując