|
1q2- dziwne, że nikt oprócz niego nie wziął się za ten temat- ciekawe nie, jest przecież tylu dziennikarzy w Krakowie?
Każdy się bał i srał po gaciach na same słowa: Misiek, Zielak, WSH itp. ale on nie i dalej drążył temat.
Teraz najłatwiej napisać pajac, bo wszystko wiesz od niego... Każdy mądry po fakcie...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 04.10.2019 o godz. 21:32.
|